دانـلـودسـتـان اصل - جواب درسهایی از قرآن 1390/08/12

http://picture-video.persiangig.com/image/dars%20hayi%20az%20qoran.jpg

موضوع درس :

مدیر بخش فیلترینگ ساماندهی سایت ها

تاریخ پخش :

1390/08/02

سؤالات مسابقه :

اخطار 1 ..

از وب شما شكايت شده .
سايت هاي مهم از نظير تبيان و راسخون از وبگاه هايي كه جواب سوالات مسابقات اون ها را درج ميكنند شكايت كرده اند .
در همين راستا ما قصد داريم تا تمامي سايت ها و وبلاگ ها را كه در اين زمينه فعاليت دارند را مسدود كرده و با صاحبان آنها برخورد نماييم .

در صورتي كه از اين پس مطالبي در اين موضوع در وب شما درج شود وب شما فيلتر شده و با شما همانند يك مجرم رايانه اي برخورد خواهد شد . ..

جوابیّه مدیر وبلاگ :

ممنون از اخطارتان .

افتخارم اینست که از وبم شکایت شده .

شما ثابت کنید که سایت های تبیان و راسخون سایت های مهمّی هستند و همچنین ثابت کنید که من جواب سؤالات اونها رو درج میکنم ! این سؤالات ، سؤالات اون ها نیست ، سؤالات درسهایی از قرآن است و هر کسی که به اینترنت دسترسی داشته باشد میتواند پاسخ آنها را به دست آورَد ، کافی است یک اکانت در سایت qaraati.ir داشته باشد ؛ به این صورت که سؤالات هر هفته را در اکانت خود بزند (هر چند جواب هایش غلط باشد) بعد از ارسال جوابهای خود ، میتواند جواب های درست را از بخش "گزارش مسابقات من" مشاهده کند ! من همینکار را میکنم و از هیچ سایتی هم کپی نمیکنم !

این سایت ها (تبیان و راسخون) فکر میکنند خیلی سایت مهمّی هستند ! من به مولا امام زمان قسم میخورم که از هیچ سایتی مطلبی کپی نمیکنم ؛ مگر اینکه منبع آن را ذکر کنم !

من اشتباه خود را قبول میکنم ؛ چون باعث سوء استفاده بعضی از افراد میشود ! من به خاطر اینکه مجرم رایانه ای نشوم ، از این به بعد جواب ها را در وبم نمیگذارم ؛ ولی یادتان باشد که به من تهمت زدید !
[ دوشنبه ۱۳۹۰/۰۸/۰۲ ] [ 6:0 ] [ توسّط: افسر جنگ نرم ] [ ] [ داغ کن - کلوب دات کام ]